# Prasówka 31.10 – 6.11.2017

# Prasówka 31.10 – 6.11.2017

# 1 Hamburger Hamburger hamburgerowi nie równy. Otóż gigant Google ma kłopoty przez ser… w hamburgerze.  Ser w hamburgerze to kwestia wyboru każdego z nas, niektórzy uwielbiają ten dodatek ( ja kocham) a niektórzy no właśnie no nie. Okazuję się

# 1 Hamburger

Hamburger hamburgerowi nie równy. Otóż gigant Google ma kłopoty przez ser… w hamburgerze.  Ser w hamburgerze to kwestia wyboru każdego z nas, niektórzy uwielbiają ten dodatek ( ja kocham) a niektórzy no właśnie no nie. Okazuję się że ze kwestia  emoji Google – hamburger – ostro wrze, bo jak to ser nie jest na kotlecie?? Według wielu użytkowników emoji wygląda on nieco dziwnie. Porównajcie emoji Google z Apple? Który wam się bardziej podoba?

# 2 Ta aplikacja usuwa makijaż ze zdjęć?

 

Wszystkie kobiety wzorują się na makijażach gwiazd a jak naprawdę wyglądają celebrytki? No właśnie. Możemy to sprawdzić przez japońską aplikację MakeApp – o której rozpisują się zagraniczne portale – co ona potrafi? Między innymi usuwa makijaż ze zdjęć. Bez niej można zobaczyć jak wygląda bez retuszu rzeczywistość.

 

Joanna Wiśniewska

Studentka IT, dopiero rozpoczyna swoją przygodę z marketingiem, ale uwierzcie nam idzie jak burza .