5 darmowych szablonów WordPress na rok 2018

5 darmowych szablonów WordPress na rok 2018

To co w WordPressie lubimy najbardziej, to mnogość darmowych szablonów do dyspozycji. Jednak są one rozsiane po całym Internecie, dlatego aby Ci ułatwić, postanowiliśmy zebrać kilka ciekawszych na rok 2018.

W dzisiejszym wpisie, przedstawiamy 5 darmowych szablonów na 2018 rok wartych uwagi.

Darmowe szablony WordPress

1. ShopIsle

Estetyczny szabon, który przyda się, gdy chcemy prowadzić sklep z blogiem. Domyślna konfiguracja szablonu jest przydatna dla osób, które chcą napisać parę słów od siebie, umieścić informację kontaktowe, dodać produkty i opisywać je na swoim blogu.

Podejrzyj Pobierz

2. Pinbin

Idealny szablon dla każdego, kto zna portal pinterest.com i chciałby założyć stronę, na jej wzór.

Podejrzyj Pobierz

3. Talon

Przydatny szablon, gdy chcemy przedstawić małą firmę, wraz z produktami, które oferuje. Przygotowane widoki kafelków z ikonkami, umiejętnościami czy zespołem gotowe do zastosowania od instalacji szablonu, zaoszczędzą Twój czas i pozwolą firmie skupić się na istotniejszych sprawach.

Podejrzyj Pobierz

4. ColorMag

Myślałeś nad prowadzeniem serwisu z aktualnościami ze świata? Idealnie trafiłeś. Za pomocą tego szablonu, wypromujesz najświeższe wiadomości, dostarczysz informacji spragnionym czytelnikom a oprócz tego zarobisz, na dostarczaniu reklam w nienachalnym, specjlanie do tego celu przygotowanym elemencie strony.

Podejrzyj Pobierz

5. Auberge

Prowadzisz restauracje? Nic tak nie przyciąga klienta, jak pięknie wyglądające potrawy, rzetelne menu wraz z cennikiem i składnikami produktów. Sablon ułatwia prowadzenie kulinartnego bloga z przepisami produktów oraz co najważniejsze – rezerwację stolika w danym terminie.

Podejrzyj Pobierz

Są to dobrej jakości darmowe szablony, jednak nie wszystkie z nich są idealne w przypadku respo. Przykładowo w ColorMag na rozdzielczości iPad’owej ikonka wyszukiwania zasłania tekst. Jest to bardzo łatwe w naprawie, dlatego mankament ten nie przeszkodził nam w dodaniu powyższego szablonu do powyżej listy. Jednak gdybyś miał jakiekolwiek problemy, daj znać w komentarzu a pomożemy.

Kamil Laskowski

Sympatyk systemów otwartoźródłowych. Człowiek z zapałem, doskonale wiedzący, czego chce od życia. W wolnych chwilach uwielbia tańczyć oraz grać na gitarze.