Darmowe szablony wordpress na czerwiec 2018

Darmowe szablony wordpress na czerwiec 2018

Według danych organizacji W3Techs.com, 30,7% wszystkich stron na świecie korzysta z CMS’a WordPress. Jeśli przełożyć procenty na liczby, można by powiedzieć, że miliony stron są zasilane przez ten system. Dlatego wybierając WordPress’a j

Według danych organizacji W3Techs.com, 30,7% wszystkich stron na świecie korzysta z CMS’a WordPress. Jeśli przełożyć procenty na liczby, można by powiedzieć, że miliony stron są zasilane przez ten system. Dlatego wybierając WordPress’a jako rozwiązanie do tworzenia witryny musisz uważać, aby motyw zawierał wygodne opcje personalizacji. Dzięki nim będziesz mógł zmodyfikować swoją stronę tak, aby wyróżniała się ona na tle konkurencji.

Potrzebujesz takiego motywu?

W takim razie zapoznaj się z dzisiejszym zestawieniem.

Ostatnie zestawienie darmowych motywów możesz znaleźć tutaj: 5 darmowych szablonów WordPress na rok 2018

Do dzisiejszego zestawienia trafiło 5 darmowych motywów z TemplateMonster. Są one rozpowszechniane na licencji GPL. Dlatego możecie ich używać do celów komercyjnych.

 

Monstroid 2 Lite

Monstroid 2 Lite to darmowa wersja motywu flagowego produktu od TemplateMonster. Templatka posiada tylko kluczowe wtyczki Cherry, dlatego pasuje ona do tworzenia blogów oraz personalnych stron internetowych. Funkcjonalność motywu można rozszerzyć za pomocą popularnych wtyczek dla WordPress. Podany motyw jest kompatybilny z nimi.

Templatka zawiera MegaMenu, dynamiczny suwak, mediatekę, kalendarz, opcje mediów społecznościowych itd. Ona wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

Link do motywu – https://www.templatemonster.com/pl/free-templates/monstroid2-lite-responsive-business-wordpress-theme-59560.html

 

Kustrix Lite

Za pomocą tego motywu można stworzyć stylowy blog poświęcony modzie. Chociaż projekt templatki można lekko dostosować pod inne tematy niszowe. Pomogą w tym rozbudowane opcje zarządzania wyglądem, które znajdują się w sekcji „Personalizacja” panelu administracyjnego.

Motyw został zbudowany w oparciu o Cherry Framework 5.0 i zawiera kluczowe wtyczki wchodzące w jego zestaw. Oprócz tego motyw jest kompatybilny z popularnymi dodatkami ze strony wordpress.org. Dlatego możecie szybko wzbogacić stronę nowymi opcjami.

Link do motywu – https://www.templatemonster.com/pl/free-templates/kustrix-lite-responsive-fashion-store-wordpress-theme-60061.html

 

Melisa

Podany motyw pozwoli stworzyć portfolio webowe oraz blog poświęcony fotografowaniu.  Templatka ma nie tylko tematyczny projekt, lecz także zawiera rozbudowaną galerię TM. Za jej pomocą można w wygodny sposób dodawać obrazki na stronę www.

Oprócz galerii TM do templatki były dodane MegaMenu, dynamiczny suwak, mediateka, kalendarz itd. Templatka także posiada wizualny edytor stron Power Builder. Za jego pomocą można dodawać i kierować elementami strony dzięki metodzie „Przyciągnij i Upuść”.

Link do motywu – https://www.templatemonster.com/pl/free-templates/motyw-wordpress-dla-strony-fotografa/

 

Brillook

Jeszcze jeden motyw poświęcony modzie. Jego projekt został wykonany w jaskrawych kolorach, dlatego strona wygląda stylowo i młodzieżowo. Przy tym strona nie jest obciążona elementami graficznymi i skryptami. Dlatego ona będzie szybko ładować się na różnych urządzeniach użytkowników.

Funkcjonalność motywu jest realizowana za pomocą Cherry Framework 5.1. To pozwala korzystać z rozwijanego menu, dynamicznego suwaku, polecanych wpisów, mediateki, managera pasku bocznego itd. Templatka jest także kompatybilna z Ecwid, Yoast SEO, MailChimp i innymi popularnymi wtyczkami dla WordPress.

Link do motywu – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-65338.html

 

Travetop

Podany motyw idealnie nadaje się do tworzenia blogu podróżniczego. Jego projekt został wykonany w jasnych kolorach, a główny nacisk został zrobiony na jakościowe obrazki i dużą typografie. Dzięki temu uwaga odwiedzających będzie skupiona na zawartości strony.

Motyw opiera się o Cherry Framework 5.1, dlatego zawiera wszystkie niezbędne opcje do tworzenia blogu tematycznego. A jeśli wyniknie potrzeba rozszerzyć jego funkcjonalność, można skorzystać z wtyczek dla WordPress. Podany motyw jest kompatybilny z nimi.

Link do motywu – https://www.templatemonster.com/pl/demo/66472.html

author-image

Tomasz Wikło

Człowiek z informatyczną pasją. Komunikatywny, kreatywny i chętny do podejmowania wyzwań. Specjalista w dziedzinie tworzenia stron internetowych. Z wykształcenia informatyk i ekonomista. W czasie wolnym podróżuje po egzotycznych zakątkach świata.